Bezpieczeństwo

Polityka Prywatności:

1. Gromadzenie i wykorzystywanie informacji:

Promo SMS Sp. z o.o. jest wyłącznym właścicielem informacji zgromadzonych na witrynie internetowej www.fabrykasms.pl. 
Promo SMS Sp. z o.o. oświadcza ,że nie będzie sprzedawać, udostępniać ani wynajmować informacji innym osobom trzecim.

2. Rejestracja:

Aby korzystać ze strony fabrykasms.pl, użytkownik musi najpierw wypełnić formularz rejestracyjny. Podczas rejestracji użytkownik jest zobowiązany do udzielenia informacji kontaktowych (takich jak imię, nazwisko i adres e-mail). Informacje te są wykorzystywane do kontaktowania się z użytkownikiem w przypadkach związanych z obsługą systemu. Informacje związane z obsługą będą dostarczane w szczególnych przypadkach Np. jeśli nasza usługa jest tymczasowo zawieszona.

3. Aktywacja konta

Po rejestracji Klient musi dokonać aktywacji po przez:

  • Postpaid ( umowa abonamentowa)
  • Prepaid jednorazowe doładowania konta - kwotę należy wpłacić po przez payu.pl

4. Przechowywanie danych

Promo SMS Sp z o.o. będzie przechowywać informacje tak długo, jak konto jest aktywne, aby zapewnić Państwu jak najlepsze standardy usług. Będziemy zachować i wykorzystywać informacje niezbędne do zachowania zgodności z naszymi zobowiązaniami prawnymi, rozstrzygania sporów i egzekwowania naszych umów.

5. Bezpieczeństwo

Witryna fabrykasms.pl wykorzystuje wszystkie środki w celu ochrony informacji o naszych użytkownikach. Kiedy użytkownicy podają poufne informacje za pośrednictwem strony internetowej, Twoje informacje są chronione zarówno online jak i off-line. Informacje są szyfrowane i chronione w standardzie silnego szyfrowania - SSL

Wszystkie informacje o naszych użytkownikach off-line są udostępniane tylko wykwalifikowanym pracownikom w celu przeprowadzenia niezbędnych czynności. Serwery, które przechowują dane osobowe są przechowywane w bezpiecznym środowisku.

Użytkownicy fabrykasms.pl muszą zrozumieć, że chociaż fabrykasms.pl zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, żadna transmisja danych w Internecie nie może być 100% bezpieczna. Klient na własne ryzyko decyduje się na wykorzystanie wysyłki wiadomości fabrykasms.pl. Ponadto, użytkownicy muszą być świadomi, że wysyłane wiadomości z fabrykasms.pl będą miały podobny poziom bezpieczeństwa i niezawodności jak z sieci komórkowych.

 

Zadaj pytanie

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat FabrykiSMS, lub chcesz zostać naszym Klientem, prosimy wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytanie.

Fabrykasms contactform

Reklama

Fabryka obsługuje wysyłkę m.in. do sieci
arrow
arrow